• אריה אלדד: האוניברסיטה העברית מעבירה שיעור בשנאת ישראל, בור שואב לפוסט ואנטי ציונים

 • כתב - פורום    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • השבוע קראנו כי סנאט האוניברסיטה ביקש להצטרף לעתירתה של לארה אל־קאסם. הסטודנטית האמריקאית, פעילת ה־BDS, שביקשה להיכנס לישראל כדי ללמוד לימודי משפטים מתקדמים באוניברסיטה העברית, וכניסתה סורבה. היא ערערה על ההחלטה, וטענה בין השאר כי כבר אינה משמשת כנשיאת "סטודנטים למען צדק בפלסטין" והיא מתחייבת לא לקרוא לפעילות חרם נגד ישראל במהלך שהותה בארץ. איני רואה מדוע צריך להאמין להבטחה כזאת מפי מי ששימשה נשיאת ארגון שהתמחה בהפצת שקרים על ישראל. כשבית הדין לעררים דחה את בקשתה - ערערה שוב למחוזי.

  מניעת כניסתה לישראל, על פי המלצת המשרד לנושאים אסטרטגיים (השר גלעד ארדן) למשרד הפנים, נעשתה כדין. כחלק מהמאבק בארגוני ה־BDS, תוקן חוק הכניסה לישראל, וצורפה אליו רשימה של כ־20 ארגוני שנאה, והארגון של אל־קאסם ביניהם. היא גם עברה כמובן על החוק (שהייתה לי הזכות להיות שותף בחקיקתו) למניעת פגיעה במדינת ישראל באמצעות חרם. אל־קאסם עמדה באוניברסיטה שלה בראש ארגון SJP, חלק מרשת בינלאומית של ארגוני סטודנטים הקוראים להחרים את מדינת ישראל ושוללים את זכות קיומה. בתקופת פעילותה בסניף התקיימה, בין השאר, הפגנה למניעת גירושה מארה"ב של המחבלת רסמייה עודה, אשר רצחה שני יהודים בסופרמרקט בירושלים. 

  ולמען פעילת BDS כזאת מוכן סנאט האוניברסיטה העברית לשכב על הגדר. את מלחמתה הוא רוצה להילחם. ואין להתפלא על כך. בסוף החודש עתיד להתקיים באולם הסנאט של האוניברסיטה כנס מטעם הפקולטה למשפטים בנושא "החיים תחת הכיבוש". הגרועים שבעוכרי ישראל מן האקדמיה שלנו ישתתפו בכנס הזה. אלו מקיימים בירושלים כנס שאחד המושבים שלו נקרא "הכיבוש בירושלים". וצביעותם מרקיעה שחקים במושב "השימוש בהגנה על הטבע כמכשיר למימוש הכיבוש". לפעילות בוגדנית, חתרנית, רווית שנאה עצמית זו, מקצה סנאט האוניברסיטה את האולם שלו בשם "החופש האקדמי". ממש לפקולטה הזו למשפטים התקבלה לארה אל־קאסם ללימודים.

  http://www.maariv.co.il/journalists/Article-665342

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף