• פוליטיקאי מוסלמי הולנדי ניסה לרדת על היהודים ביום כיפור בטוויטר אבל גם הוקע כאנטישמי וגם אכל שם מלא בדיחות עליו ועל האיסלאם

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • מחוקק מוסלמי הולנדי ניסה לרדת על היהודים ביום כיפור בטוויטר אבל גם הוקע כאנטישמי וגם אכל שם מלא בדיחות עליו ועל האיסלאם

  ארנווד ואן דורן, מחוקק וחבר מועצת העיר מטעם המפלגה האיסלאמית לאחדות, כתב ב -18 בספטמבר בטוויטר: "ישראל חוגגת את יום כיפור מחר. אני אעשה את זה חודש שלם (רמאדאן). רק יום אחד לחשוב על כל ההחטאים שלהם זה לא מספיק ".


  ((ניסה לרדת עלינו שיש לנו הרבה מה לכפר עליו כלפי הערבים ושיום אחד לא יספיק לכל זה - באיסלאם לעומת זאת יש חודש שלם))  הטוויטר של ואן דורן הוקע עד מהרה כאנטישמי בתקשורת ההולנדית.

  הבדיחות של המשתמשים ההולנדים על האמירות שלו הלכו והתרבו: הם לעגו לו שקבעו למוסלמים חודש שלם של הרמדאן בתגובה לנפח המוסר הירוד שלהם והחטאים שבוצעו על ידי חסידי אמונה זו.

  (בעוד לאמונות אחרות מספיק יום אחד)
  בתגובה למבקריו בטוויטר, הזכיר להם ואן דורן כי בישראל "פוליטיקאי אחד אחרי השני נשפט על שחיתות" בעוד שבארצות ערב לא, אבל זה רק עורר עוד לעג מצד המשתמשים שטענו בפניו כי משפטים של שחיתות עדיפים על היעדרותם במדינות השכנות המושחתות.

  לכתבה המלאה:

  https://www.jta.org/2018/09/21/default/dutch-islamist-politician-judaisms-day-fasting-wont-atone-israels-sins

 • תגובות 

חזרה לראש הדף