• הלהטב"ים מתפכחים ומבינים שנוצלו: ארגון הלהט"ב הוא פוליטי שמאלני וצבוע ולא מעניין אותם זכויות להטב"ים

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • הלהטב"ים מתפכחים ומבינים שנוצלו: ארגון הלהט"ב הוא פוליטי שמאלני וצבוע ולא מעניין אותם זכויות להטב"ים

  "באגף השמאלי של הקהילה הפוליטיקאי השנוא ביותר אינו סמוטריץ', ליצמן או נתניהו אלא אמיר אוחנה", אומר כהן, מייסד "גאווה בליכוד". "לא מעניין אותם שתקציב השירות הפסיכולוגי לחברי הקהילה הוכפל, לא מעניין אותם שתקציב 'איגי' (ארגון הנוער הגאה; ג"צ) לבני הנוער שלנו גדל, לא אכפת להם שאמיר הושעה מוועדת החוץ והביטחון כי לא הצביע עם הקואליציה בסוגיות להט"ביות. במצעד בירושלים גבר הקול של השמאל הרדיקלי, תוך הצגת הצד המכוער של הקהילה".

  עמרי רוזנקרנץ, בן זוגו של כהן ומייסד נוסף של "גאווה בליכוד", אומר כי בעקבות האירועים במצעד בירושלים לא ישתתף יותר במצעדי גאווה. "לא ייאמן שהדמות הפוליטית הכי חשובה לקהילה הלהט"בית מגורשת בבוז ובקללות ממצעד ה'גאווה' וה'סובלנות'".

  פעילה נוספת, מיכל בהגן, משמשת חברת מועצה ב"גאווה בליכוד". בהגן, תל־אביבית מבטן ומלידה, החלה בפעילות פוליטית משמעותית ב־2015. "אני כבר לא יכולה לספור כמה הומואים ולסביות אמרו לי שהם מצביעים לביבי, אבל שלא אעז 'להוציא אותם מהארון' בנושא", אומרת בהגן. "השמאל מפעיל מנגנון השתקה ברוטלי. מבחינת השמאלנים בקהילה, אם אתה לא תומך בפינוי התנחלויות, במסתננים, באקטיביזם שיפוטי ובמדינה פלשתינית לאנשים שזורקים הומואים מהגגות - אתה לא מוסרי ונגד זכויות אדם".

  לכתבה המלאה:

   https://www.israelhayom.co.il/article/665359

 • תגובות 

חזרה לראש הדף