• אחרי ניסוי החץ 3 העיתונות הרוסית מבינה: הם יכולים להוריד לווינים ומערכת ה S-300 שלנו היא כלום בשבילם

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • אחרי ניסוי החץ 3 העיתונות הרוסית מבינה: הם יכולים להוריד לווינים ומערכת ה S-300 שלנו היא כלום בשבילם

  הניסוי המוצלח של טיל החץ 3 לא נעלם מעיניי הקהילה הבטחונית הרוסית המופתעת לא פחות מאוייבי הישראלים , ונבהלת אף מהישגיה של מדינת ישראל שערוכה להילחם נגד השכנים הערבים המבקשים להשמיד אותה.
  Svobodnaya Pressa, אתר חדשות שמנוהל על ידי הסופר הרוסי הידוע והפעיל הפטריוטי זאכר פרילפין, פרסם מאמר שכותרתו "חץ 3 מול המערכת המתקדמת הרוסית 300 . עכשיו ישראל יכולה להתמודד עם כל הרקטות הרוסיות ואפילו בחלל".


  בסך הכל, המאמר מחמיא ואף משבח את ישראל."לאחר השגת החץ 3, ישראל קרובה להשלים את יצירת מערכת ההגנה האווירית והאנטי טילית רב-שכבתית הייחודית שלה. זה יהפוך את המרחב האווירי של ישראל והאזורים הסמוכים לבלתי חדירים כמעט, או ליתר דיוק, הם יהיו תחת שליטתה המלאה של תל אביב,
   

  המאמר מצטט הערה של מדען המדינה והמזרחן אורגי אולג גושצ'ין. מה שהוא אומר נשמע סותר – תחילה הוא מאשים את ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, בכך שהוא מתרברב, ואמר כי "הוא יכול היה לדבר על 'טיליי החץ' שלו כדי להגביר את הרייטינג שלו בקרב הישראלים. עם זאת, מיד לאחר מכן, גושצ'ין מראה שהוא למעשה מתייחס ברצינות לדיווחים על הטילים הישראלים. ואומר כי יש אפשרות שישראל מתכוונת להשתלט על המרחב זה אכן השג רציני ולא מבוטל. אם טיל טס מעל 1000 ק"מ, הוא מסוגל תאורטית להפיל לוויינים. לא רק לרוסיה ואמריקה יש לוויינים שמסתובבים שם, יש גם מדינות רבות אחרות ", הוא הסביר.
  "אבל ביחס לרוסיה, אני לא חושב שזה מהווה איום כלשהו עליה. אכן, הסורים עשויים לחוות את כוחו של הנשק החדש, גם האיראנים וכן הלאה, אך ישנם יחסים טובים בין הרוסים לישראל, אז למה לישראלים להרוס אותם? זה לא יהיה שווה את זה" העיר המומחה.
  לכתבה המלאה:
  https://nziv.net/27219/


 • תגובות 

חזרה לראש הדף