• עיתונאי פוליטי מתעורר למציאות: לא רק שבנימין נתניהו יהיה ראש ממשלה אחרי הבחירות, הוא גם עומד להקים קואליציה חלומית

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • עיתונאי פוליטי מתעורר למציאות: לא רק שבנימין נתניהו יהיה ראש ממשלה אחרי הבחירות, הוא גם עומד להקים קואליציה חלומית

  קרדיט צילום: shutterstock

  חיים הר-זהב (נולד ב-7 בפברואר 1978) הוא עיתונאי ישראלי בתחום הפוליטי והכלכלי, ממייסדי ארגון העיתונאים בישראל. עבד בין היתר בחדשות ערוץ 10, ערוץ הכנסת, החדשות המקומיות בכבלים, קול ישראל וכעיתונאי עצמאי:

  נתחיל מהסוף: לא רק שבנימין נתניהו יהיה ראש ממשלה אחרי הבחירות, הוא גם עומד להקים קואליציה חלומית שבאמצעותה יוכל גם להתנקם במי שהציקו לו בקדנציה האחרונה (כן נפתלי בנט ואיילת שקד, אני מסתכל עליכם) וגם לוודא שיש לו אופוזיציה הטרוגנית שמורכבת משמאל ומימין, ועל כן מנוטרלת לגמרי מהרמוניה ומיכולת פעולה משותפת – ממש כמו האופוזיציה שלא הזיזה לו את קצה הזרת בכנסת שהייתה לפני זו שמסיימת בימים אלה את כהונתה.

  הוא בדרך להגיע למצב של ממשלת ימין בתמיכת מפלגה גדולה משמאל, עם קואליציה גדולה ויציבה, שתשאיר בחוץ את השמאל הקלאסי (עבודה, מרצ, סיעות "ערביות") ואת הימין הקיצוני.

  גנץ יילך עם נתניהו, בצדק מוחלט מבחינתו ומבחינת מפלגת האינסטנט שהקים, שאין בין חלקיה שום חיבור, וחלק מחברי הסיעה העתידיים שלה כלל לא מכירים אחד את השני בשם. השמאלנים שיצביעו לגנץ בסך הכל יוסיפו קולות לקואליציה של הליכוד, תוך שהם נאחזים באשליה – כמוך – שהצבעה לחתיך תכול העיניים תביא לסוף כהונתו של ראש הממשלה הנוכחי. תכלס, להצביע למפלגת אווירה נטולת עמדות כלשהן זה אווילי ומטופש בערך כמו להתפקד לליכודניקים החדשים: אלה היו שמאלנים שתרמו לנתניהו מיליון שקלים, ואלה שמאלנים שיתרמו לנתניהו מאות אלפי קולות.

  לכתבה המלאה:

  https://www.ha-makom.co.il/post-haim-mifla-gantz/

 • תגובות 

חזרה לראש הדף