• צבי יחזקאלי: "הגיע הזמן לחסל את סולימאני, יקל את העבודה של ישראל בסוריה ועיראק"

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • צבי יחזקאלי: "הגיע הזמן לחסל את סולימאני, יקל את העבודה של ישראל בסוריה ועיראק"

  הפרשן התייחס אצל ניסים משעל לפרסומים על תקיפת ישראל בעיראק וטען כי לא מדובר באירוע נקודתי. על ראש כוח אל קודס: "הוא ונסראללה הם מטרות איכותיות"

  כלומר האיראנים נערכים למתקפות הישראליות הבאות.

  "בוודאי. יש להם תסכול וחוסר אונים כי הם לא יכולים להגיע, זה סוג של מבוכה. הם הרי לא אמורים להיות על אדמת עירק וסוריה, וכשאתה נותן מכות בסמטה אפלה למישהו ושניכם יוצאים לרחוב ומשחקים שהכול בסדר, אז הם לא יכולים לומר מה עשיתם לנו בעירק ובסוריה. זאת הסיבה שהאיראנים לא נוקמים את המתקפות הללו".

   האיראנים חסרי אונים כי הם לא יודעים איך להגיב.

  "נכון, מצד אחד הם נערכים כדי לצמצם נזק כי הם יודעים שהתקיפות יימשכו, ומצד שני הם ממשיכים להעביר טילים – בכל פעם שהם הורידו משלוח בסוריה אחרי כמה שעות הם הורידו את הראש והייתה מתקפה. הם מתוסכלים מזה שהם לא יכולים להגיב".

   

  הזכרת את קאסם סולימאני, לא הגיע הזמן שישראל או מי מטעמה יחסלו אותו? הוא הרי הנחש שמושך בכול החוטים.

  "הגיע הזמן. למרות שקאסם מייצג זרוע גרילה של מדינה רשמית איראן ואתה אומר 'טוב נו, נחסל אותו אז יבוא אחר', אבל דווקא סולימאני הוא אדם עם כריזמה שקידם את משמרות המהפכה להיות שכנים שלנו בעיראק בסוריה ובתימן, וכבש את לבנון – אם האיש הזה לא יהיה בזירה יוקל על ישראל והעבודה שלה להוציא את האיראנים מסוריה ועיראק תהיה קלה יותר. עניין חיסולו עלה כמה פעמים גם על ידי האמריקאים וגם על ידי ישראל - ומשום מה אני לא יודע למה לא נלקחה החלטה. אם אתה שואל אותי, חיסולים איכותיים היום יכולים להיות רק לשני בני אדם: חסן נסראללה וקאסם סולימאני. נסראללה מתחבא, סולימאני עדיין נראה בשטח".

  לכתבה המלאה:

  https://www.maariv.co.il/news/world/Article-711061?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף