• מרדכי קידר: הפלסתינים רוצים לחסל אותנו, לא שלום - יתנהגו יפה אם נסביר להם שנפיל את הרשות ונקים אמירויות

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • מרדכי קידר: הפלסתינים רוצים לחסל אותנו, לא שלום - יתנהגו יפה אם נסביר להם שנפיל את הרשות ונקים אמירויות

  אתה מרצה בפני המון אנשים בעולם ומן הסתם שואלים אותך מה יהיה הסוף עם עזה?

  "זה מאוד תלוי בפוליטיקה הישראלית, אם יבינו את מה שקורה שמה כנראה שיגיעו למסקנה שאני כבר מזמן הגעתי אליה, שהדבר הטוב ביותר מבחינתו זה להכריז על כך שאנחנו נותנים לעזה מדינה לא שטח כבוש".

  גם לפתוח את המצור ולהקים נמל?

  "זה לא בהכרח אומר לפתוח את המצור כי עדיין יש מצבים שמדינות מטילות מצור על מדינות אחרות. לאיראן אסור לייבא נשק על פי מועצת הביטחון ומדי פעם האמריקאים מוצאים משלוחי נשק ולכן אפשר לעשות זאת, העולם יודע לחיות עם זה.

  "ברגע שנכריז עליהם כמדינה אנחנו לא חייבים לתת להם אוכל, לא מים ולא חשמל ולא דלק, לא אינטרנט וגם לא לפנות יולדות מעזה כדי שיוכלו ללדת אצלנו את את הג'יהאדיסט הבא ולכן בעניין הזה כל הדברים הללו יפסיקו, ומי ששולט בעזה חמאס או לא חמאס ילמד לחיות לידנו, רצוי בשלום אחרת לא יהיה לא אוכל".

   

  על הערבים ביו"ש:

  "התכנית שלהם זה לא שלום איתנו, התכנית שלהם זה לחסל אותנו ולכן אם תכנית השלום תיתן לנו פוליסת ביטוח אז היא דחויה מכל וכול. לדעתי ישראל לא צריכה להגיד מילה ולא חצי מילה על התכנית הזו, פשוט לתת לפלסטינים לדחות אותה ואז להגיד 'תשמע הם דחו אז מה יש לנו להגיד?'".

  אתה חושב שבעקבות הדחייה של הפלסטינים נראה הסלמה?

  "לא בהכרח, כי אם הרשות תבין שהסלמה תשים סוף לרשות וישראל תעשה מה שצריך, להקים אמירויות בערי יהודה ושומרון נפרדות זו מזו, כשישראל תמיד בשטח הכפרי. כשהם יבינו שזה המחיר הם יתנהגו יפה כי אחרת לא יהיה להם שום עתיד".

  לכתבה המלאה:

  https://www.inn.co.il/News/News.aspx/407680

 • תגובות 

חזרה לראש הדף