• זו גלימתי

 • כתב - אסתר שניאורסון גרי    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • לפני זמן מה עיינתי בכתב עת  סאיינס שנחשב ליוקרתי בעולם המדע, ונרעשתי מהגילוי של הפיתוח ומכך שמדינת ישראל תמיד קופצת בראש ומשתמשת בממצאים חדשים כל כך.

  אפשר לכנות את ההמצאה "תעלול אופטי". ומהו בדיוק ? ובכן, חוקרים הצליחו לפתח גלימת היעלמות דקיקה במיוחד היכולה להתאים את עצמה לצורתו של כל עצם תלת מידי ולהסוות אותו.  מנהל המחלקה למדעי החומרים במעבדה הלאומית סיפר שזו פעם ראשונה שעצם תלת ממדי עבר הסוואה מוצלחת כל כך. וכשמו כן הוא – הוא באמת בלתי נראה, כך שאי אפשר לצפות בו, לגלות אותו, לדווח עליו, הרי הוא מוסווה.

  זהו, תפחתי לעצמי על הראש, כעת אני מבינה את התעלול של השמאל ל"הכיל" את כל מה שרע, את  הכישלונות, את ההפקרות, את המוסר הכפול, את הנוכלות, את המתים. אין כבר סיפורי מתים. לא מסגירים שמות, ממעטים במספרים, מספקים למוח רק מה שרוצים, והגלימה ? הגלימה עובדת שעות נוספות, והיא מבוקשת ביותר, בתקשורת, בבית המשפט, במשטרה, בצבא, כולם מכסים עצמם בה ואז מעלימים את האמת ומכילים, ומכילים. אני מניחה שבזמן כהונת ראש הממשלה בנימין נתניהו היא עדיין לא הייתה מוכנה שהרי כל היום שמענו, צפינו, ספרנו, 'את העם שהולך ומת'. המהדורות נפתחו בספירת המתים, בסגרים, שדה התעופה, בתי הספר, הקניונים. והנה הפלא ופלא. על המתים  היום תולים גלימה ומעלימים אותם. אין סיפור, וכמעט לשום אדם אין שם. המוות של רבים היה יכול להימנע אילו ניהלו באופן מקצועי את הקורונה, ולא תחת השנאה לנתניהו. ההסתרה מצד התקשורת של המתים והגוססים היא 'הכרחית' כעת, כדי להאדיר את הממשלה השמאלנית והמוסלמית, ולהריע לה על 'התנהלותה'. בעבר , כל מהדורת חדשות נפתחה, ב'האשמה' שראש הממשלה עסוק במשפטו ולכן אין לו פנאי להתעסק במחלה. פשוט  העלימו את האמת שהעפלנו למקום הראשון בעולם בהצלחת החיסון,  שהגיעו לכאן ראשי מדינות מקצווי תבל כדי ללמוד מנתניהו כיצד מדבירים מגפה. הכול לגופו של עניין ,ואדם.

  אבל אין מדובר רק במגפה. מאז קום המדינה נבנה כאן מנגנון רוע ששלט ושולט ללא מיצרים. אבי (ד"ר אגרונום) לא הצליח להיכנס לעבודה לפי כישוריו, אנשי הפנקס האדום החרימו את מי שלא משלהם, ועל כן נתקל שוב ושוב בשתי מילים – (לא מאנ"ש) לא מאנשי שלומנו ולא לקבל. המנגנון ידע על כל אחד מיהו ומהו, הלצרינו הוא, או איתנו, אף אחד לא נמלט מידם הארוכה.

  איך אפשר להסביר למשל את קשר השתיקה שכפה המנגנון על רופאים ואחיות שהיו שותפים בגניבת תינוקות ?איך זה קרה ?  כל אחד  מצוות הרפואה קיבל פקודה, לשים יד על כל תינוק שמגיע למרפאה במעברה, להעלים אותו מהוריו בתואנה שהלך לעולמו, ואין גופה, ואין קבר, ויש רק הורים חלשים, עולים חדשים, שלא שיערו שבמדינת היהודים, יהודי יהיה מסוגל לעשות את הדבר שאין נתעב ושטני ממנו, לקחת לך את התינוק , ולגרש אותך החוצה. כן, כך זה היה. אנשים רעים יש למכביר, אבל כולם ? קשר כזה של שיתוף פעולה ? אף אחד לא נשבר לנוכח בכי ההורים ? איך חיו עם עצמם כל השנים,  הקימו משפחות, כשהם יודעים שאמללו כל כך הרבה ?וכולם סכרו את פיהם?  גם לאחר חמש שנים, עשר שנים, עשרים שנה ? לא נתפס.

  כך הנחילו אנשי השמאל את השקפת עולמם. בכול תחום הם פועלים במלוא הכוח. בצה"ל למשל ,כדי להכפיפו לרעיונותיהם, לאמונותיהם, לצרכיהם, העבירו את החיילים (אפילו ללא ידיעתם) הכנה פסיכולוגית במסגרת גיוסם , במהלך האימונים, ובכול שנות שירותם. למן החייל הלוחם בראל שמואלי ש'ידע' שאסור לירות במחבל, ברוצח שבא לפגוע, ועל כך שילם בחייו. אלאור אזריה החייל שסרב לחינוך מחדש וירה למוות במי שביקש לעשות בחברון מרחץ דמים בחג הפורים, עבר יחד עם משפחתו סבל בל יתואר, למן הרמטכ"ל ושר הביטחון, וקציני צה"ל לרוב, שגינו את המעשה הנכון שעשה החייל. אז מה הפלא ששר הבטחון של היום בני גנץ, אמר ,'למען ישמעון ויעריכון' : "סיכנתי את חיילי גולני למען חיי אזרחים ערבים, אני בצד הנכון מוסרית..." נראה שאינו יודע מהי אמת מידה למוסריות.

  גנץ, אתה בצד הלא נכון ! היעלה על הדעת ששערה משערות ראשו של חיל ולוחם יהודי תיפול למען ישארו בחיים מבוקשים ורוצחים  ערבים  ? איך מגיע רמטכ"ל בצבא ישראל לסילוף ועיוות שכזה, שיעדיף את האויב על פני חייליו ? איך רמטכ"ל יכול לומר :"לא תקפנו מחבלים שהסתתרו בבית חולים למרות שהדבר סיכן חיילים בגולני" ? ועוד להמשיך בתפקידי מפתח ? במקום שיואשם בזלזול  ובהפקרת חיי חיילים,ויוכנס למחבוש ! איך שותקים ההורים ?איך שותק לנוכח הדברים עם ישראל?

  ובכן, הצבא הזה מורעל מהכשת נחשים בדמותם של קרנות שמאל, ששלחו זרועות לכול מקום בשיתוף פעולה עם ממשלות זרות, הם שולחים את הקצינים לחינוך מחדש במוסדות מיוחדים בחו"ל, מאלפים אותם כאלף  החיה. החיה יודעת שתקבל קוביית סוכר אם תשביע את רצון בעליה, וככה אלה. מי שלא יקבל על עצמו את ה'התיישרות' לצד הנכון, לא יעלה בסולם הדרגות. הצבא יודע היטב שצריך לשרת את האינטרס של הגייס החמישי הערבי בישראל, או את זה של ארגוני הטרור הערביים, ולקנות את לב ערביי הארץ בכול מחיר, ונוכחנו בכך רק לפני כארבעה חודשים במבצע שומר החומות ,כשהחיילים והשוטרים, היו בעירפול חושים תודעתי, הבינו שאסור לחרוג מה'מוסכמה' ולהשיב מלחמה. אז הפוגרומים השתוללו בכול הערים המעורבות, נשרפו מכוניות, הושלכו בקבוקי תבערה, נעשו מעשי לינץ. מי היה מאמין שנראה מראות של יהודים מפוחדים שבורחים מבתיהם, שמבקשים ממי שיכול לבוא ולעזור, והצבא, והמשטרה, משותקים. אפילו היום יורים ברחובות והתושבים חוששים לישון בסוכה בחג הסוכות. הזוי. אבל זה המצב.מי  מבין החיילים או השוטרים יהין לעשות מעשה ואז 'יאכל' אותה מהתקשורת ומבית המשפט. הרי אם אגן על היהודים, אסומן מיד, והלך עליי, כל אחד מתרץ את התבוסתנות. אפילו מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי,חושש. עובדה שהשווה בין טרור יהודי לזה הערבי, העיקר שהשמאל יהיה מרוצה, ולא יוציאו עליו 'חוזה' , את אותה אימת דין שטמונה באיזו כספת...או במסמכי יצחקי ?

  מדוע היועץ המשפטי פתח בחקירה נגד נתניהו , כאשר אנו נוכחים בכול יום  במשפט נתניהו ב'אהבה', 'ובאהדה' שאתר וואלה שידר לכולם, למן אבי גבאי, סילבן שלום, אביגדור ליברמן, משה כחלון,וועוד ועוד. את כולם היה צריך לאתרג מלבד נתניהו. האם לא ידע היועץ על כך ? או שהיה 'מחויב' לפקודה שקיבל מ'גדולים' ממנו ? ממי הוא מפחד ? ממי מפחדים במשטרה ? ממי מפחדים בצבא ?

   והערבים ?העוצמה של הפונדמנטליזם המוסלמי בא מכול ארצות העולם.רק השבוע התבשרנו על שיתוף פעולה בין ממשלת גרמניה לרשות הפלשתינית. גרמניה תעביר 100 מיליון אירו לפיתוח שטחי סי. ממשלת ישראל נוטשת את שטחי יהודה ושומרון ומאפשרת לרש"פ לכבוש דה פקטו את השטח . מדינות אירופה כמעט כולן משקיעות מיליארדים מכספי משלם המיסים שלהם בכדי לפגוע בריבונותה של מדינת ישראל. ומדינת ישראל בלחץ השמאל מאפשרת זאת , איננה מגיבה.

  פעילי שמאל תוקפים חיילים ואסור אפילו להדפם מהדרך. אנרכיסטים עבריינים אנטי ישראלים שפועלים בתאום מלא עם הביטחון הפלשתיני בכדי לייצר תמונות שיפגעו בישראל בזירה הבינלאומית, ואיש לא נוגע בהם. קבוצה שפלה, בוגדנית, של שונאי ישראל שקמו מתוכה ובתוכה. לא מדובר בתופעות שוליים ביזאריות שמשרתות את התעמולה הערבית והניאו-נאצית,אלא במנגנונים משומנים היטב, שיכולים לחסל כל אחד, ומטבע הדברים חוששים פוליטיקאים, אנשי עסקים, עובדי משרד הביטחון, אומנים, פן יבולע להם.

  הכספים של עמותות השמאל שימנו את ההפגנות נגד נתניהו. אנשים עמדו על הגשרים, בצמתים, בבלפור, בקיסריה, חלקם קיבלו כסף רב וחלקם הגיעו עם ראש משובט לשנאה, לאחר שראו ביום ובליל, בתקשורת, משטמה שאין דומה לה, נגד אדם אחד. הייתה קבוצה שתפקידה היה להמשיך וללבות את השנאה, את השקרים, צוללות שעלו וירדו, רמזים שנשתלו, בשיטות פעולה שכמו נלקחו מימי סטאלין, שכללו עלילות דם, דיבה, איומים...

  מדוע אין כעת הפגנות נגד השמאל ? כי אנשי עסקים חוששים להזדהות עם הימין. הם שמעו על רדיפות, על חרמות. לכול דבר יש סיבה. לפני מספר ימים מלאו ארבעים ושמונה שנים למלחמת יום הכיפורים מדוע את מלחמת יום כיפור הביאו היסטוריונים מטעם, אנשי תקשורת, סתם 'יודעי דבר' להיותה נוראה ומקוללת ? כי הגווארדיה משמאל כשלה, והם רוצים לקבור את הפאשלה שלהם. מדוע שונאים את מלחמת ששת הימים ? כי הנס שקרה בעצם הניצחון לא שייך להם. נס ? אז מי חולל אותו ?הם רק ב'כוחי ועוצם ידי'.

  כל בחור שטוב לנשק בצבא כבר יודע שהסכנות מעמותות השמאל וממערכת המשפט הן אכזריות ושומר נפשו ירחק מהן. היום התקשורת מגבה את הממשלה שכשלה בכול : הטיפול בקורונה-מצוין, יש מתים ?- מכילים,ביטחון הפנים- סביר, טרור הבלונים – פסק, סגר ? לא היה, הפצצה האיראנית ? רק בעוד חודש חודשיים, עוד חזון למועד, הכול טוב.

  לאחר חורבן בית המקדש ובזמנים קשים נמסרה הנבואה – לשוטים ולקטנים !

  ואולי, אולי , נוספו להם היום, בגלימות המעלימים , גם המכילים.

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף