• אז מה אנחנו למדים מפרשת הצוללות

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף

 • אז מה אנחנו למדים מפרשת הצוללות:

  בנושא הצוללות הישראליות למרות החקירות שעלו כ 250 מליון ש״ח לא נמצא עדיין הקשר לנתניהו. שלא יהיה ספק הקשר בוודאות קיים אך בנתיים לא נמצא וזה לא סוף פסוק, יתכן מאד שעוד 250 מליון ש״ח של חקירות והרבה דמיון יפתרו את הבעיה!

  אבל אל דאגה בינתיים מצאנו צוללות גרמניות!

  מסתבר שלנתניהו כוח מאגי בעזרתו הוא יכול לשלוט באופן מוחלט בנשיא מצרים אסיסי וקנצלרית גרמיה אנג׳לה מרקל ולכפות עליהם את רצונו! בכוח הכישוף המאגי נתניהו גרם לנשיא מצרים לקנות צוללות ולקנצלרית גרמניה אנגלה מרקל למכור צוללות. ולמה? זה קצת מורכב אבל אנסה להסביר את הקשר של כל זה לבמבה של אוסם!

  נתניהו מכר את מניותיו בחברה שמספקת אלקטרודות לחברת פלדה (שנים רבות לפני שהעסקת הצוללות המצריות בוצעה, אבל כבר מצאנו שלנתניהו כוח מאגי לראית הנולד- שווה עוד חקירה). מסתבר שחברת הפלדה שקנתה אלקטרודות מוכרת פלדה גם לחברה שמייצרת צוללות שמכרה צוללות למצרים, ואיך זה קשור? כידוע צוללות מצריות דורשות מלחים מצרים, והרי יודע שמלחים מצריים אוהבים במבה תוצרת אסם שקונה את הבוטנים לבמבה מפלורידה שעוטפים אותם בשקים שמשווק האח של שרה (שעדיין לא נמצא) וכך הוא יכול להתעשר!!!!! הבנתם את השחיתות והתחכום!!!

  אז זה שמנדלבליט והפרקליטות שאינם ידועים בחיבתם הגדולה לנתניהו קבעו שאין שום סיבה לפתוח בחקירה חדשה רק מוכיח שגם הם אוהבים יותר במבה מביזלי

  אבל אל דאגה מפלגת גנץתקשורתלפידיעלוןאשכנזי מצאו פרשה לא פחות חמורה בנושא הטלפון של גנץ.

  כידוע עם ישראל מורכב מרכלנים סקרנים שרוצים לדעת מיהו המועמד לראשות הממשלה ומהם הדברים המאד מביכים שמצאו האיראנים בטלפון של גנץ. אז זה הזמן לגלות את את האמת על פרשת הטלפון

  מסתבר ששרה בעזרת טלקינזיז כפתה על פוטין לשלוח נערות צעירות לגנץ ולשתול דברים מאד מביכים בטלפון שלו! נתניהו המכשף ניצל את העובדה שהרומנים מעבירים את השגרירות לירושלים והכריח אותם לגנב בדרך את הטלפון של גנץ. שגריר הונדורס גם הוא בדרך לירושלים העתיק את תוכן הטלפון והעביר אותו לפרסים (מאחר וטרמפ מחרים את האירנים רצה השגריר שגם הם יהנו קצת) והכל בניצוחו של נתניהו! הבנתם את זה!

  לא נשאר לנו אלא להתפאל היכולת של גנץ לעלות בזמן על המזימה ואפילו למצוא שבנימין נתניהו הצליח להוציא את חומיני מהקבר ולגרום לו לקלל קללת פולסא דנורא בפורים את גנץ.

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף