• חדשות בן עזר - קטעים נבחרים

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • * ציטוט: פיגועי רמדאן העולמי: איסלמיסט שיסף את גרונה של שוטרת בצרפת. [תמונה].אין שום דבר ייחודי בהפרות הסדר של קיצונים מוסלמיים בישראל, זה קורה בכל העולם, בחודש רמדאן, במיוחד בימי שישי, אז הם יוצאים מוסתים מהמסגדים.בעיר רמבוייה, בפאתי פריז, שיסף היום [23.4] מהגר מתוניסיה את גרונה של שוטרת, בצעקות "אללה אכבר", היא נרצחה והוא עצמו נורה למוות בידי שוטר אחר. הנרצחת היא אם לשניים. שמו של המחבל ג'מאל ג'רשאן (למעלה דף הפייסבוק שלו, עם סיסמאות איסלמיות).זוכרים את הימים שצרפתים היו מגנים אותנו, אחרי פיגוע איסלמי כזה? אז עכשיו זה אצלם. לאיסלמיסטים האלה בצרפת יש חיבה לעריפת ראשים, וזה מה שהמחבל ניסה לעשות גם הפעם. בעוד אצלנו המשטרה לפחות נלחמת בזה, אם תקום אצלנו, חלילה, ממשלה פרוגרסיבית, המשטרה תשותק, והחיים ייהפכו שוב לגיהינום.שלוש מפלגות שפעם היו פטריוטיות, מסייעות לכך.המערכת בצרפת לא מוכנה להילחם באיסלמיסטים, ורק לאחרונה החליט בית המשפט שרוצח היהודייה שרה חלימי לא יועמד לדין על רצח, כי היה בהשפעת סמים. הוא דקר אותה והתעלל בגננת-בדימוס הזו, ולבסוף השליך אותה חיה ממרפסת דירתה בצעקות "אללה אכבר". בכל הזמן הזה עמדה המשטרה למטה, ולא התערבה. יהודי שנשאר עדיין במקום האפל הזה, זו בעייה שלו.מאז שנת 2012 נרצחו בצרפת 263 אנשים בידי איסלמיסטים, והכול עוד לפניהם. [סרטון].ד"ר גיא בכור באתר שלו, 23.4.2021.  
  ולראיה : מניין הנרצחים היום יומי מטרור ערבי/מוסלמי מתחילת אפריל (99% מהנרצחים גם הם ערבים/מוסלמים) 


   

  אפריל:
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  הרוגים:148
  143
  109121 194182  
  253
  287
  225
  170149
   202
  195179
  153

   

  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  175
  137
  198
  156
  344

  485
  153

  160
   218
  177 211
      

   

   


   * * *אהוד: אם לאישומים נגד נתניהו יש תוקף משפטי,היה צריך להושיב במעשיהו את כל מנהיגי מפא"י ההיסטורית,למעט קדיש לוז,ובייחוד את בן גוריון ומנכ"ל משרדו טדי קולק, שהשגיח על "קול ישראל" –רק לא ביבי!


   * * *אהוד: זה ברור שאת המהומות במזרח ירושליםואת ההסלמה של ירי הטילים על עוטף עזה

  יזם ראש הממשלה הנאשם בפלילים בנימין נתניהו

  כדי להסיח את דעת הקהל ממשפטיו הפליליים

  ומהמשך כהונתו הפלילית כראש הממשלה

  שדירדר את ישראל אל עברי פי פחת פלילילית!

   
  ד"ר גדעון בן דרור

  ירושלים

  אני קורא היום (16.4.21) שח"כ אבו שחאדה מבל"ד טוען שיום העצמאות של היהודים הוא – כיבוש, גירוש, הרס, וגזענות. ומכיוון שהפוליטיקאים שלנו לא עונים לשקרים של הח"כ הזה, אענה לו אני –

  של נעליך בפני העם היהודי. אלפי שנים אנחנו כאן. הוקמו בתי המקדש הראשון והשני. הצהרת כורש היתה בזכות הקמת הבית השני וזכות לאומית. מינשר נפוליון (1799) הכיר בזכות העם היהודי לבית לאומי בארץ ישראל. קונגרס באזל (1897) שכונס ע"י הרצל היווה בסיס להתחדשות ציונית בארץ ישראל. הצהרת בלפור (1917) היוותה הכרה בינלאומית ובסיס להקמת מדינה יהודית בארץ ישראל. 

  הנוכחות הערבית כאן היתה בעיקרה לפרנסה, כאשר אבותיך באו לעבוד אצל היהודים החרוצים. כאשר התרחשה השואה באירופה חג' אמין אל חוסייני, המופתי של ירושלים, ישב בגרמניה ותיכנן עם היטלר, כן עם היטלר, שואה נוספת ליהודי ארץ ישראל.

  ולא שכחנו את פרעות תרצ"ח האכזריות שלכם, שעשו בנו אבותיך סתם ככה. ולבטח לא שכחת – הסכמנו להחלטת האו'מ – 1947 על חלוקת הארץ, ואבותיך התנגדו ופתחו בטרור נגדנו, טרור שהפך למלחמה בה אתם, ו-7 צבאות ערב, ניסו להשמידנו. 

  נאמת את נאום השטנה שלך בג'נין – כפר ערבי לשעבר ליד עפולה, אשר בו היתה ב-1948 המפקדה של קאוקג'י מפקד צבא עירק!!!! – שבא להשמידנו. ושם אתה מסית נגדנו? כפי שעשו חנין זועבי ויעזבק ממפלגתך – נגד האמת והצדק של מדינת ישראל. ולא שכחנו את יו"ר מפלגתך המרגל עזמי בשארה, שנמלט לקטאר.

  לא יעזרו לך ההשמצות והשקרים.

  לא יעזור לך עיוות ההיסטוריה.

  אנו כאן במדינת היהודים לעולמי עד. לתמיד.

  מגילת העצמאות, ההמנון, הדגל, חוק השבות וחוק הלאום – הם שלנו, בני העם היהודי במדינתם, מדינה יהודית ודמוקרטית, אשר מוטב למיעוטים להשתלב בה ולא להתעמר בה.

  ד"ר גדעון בן דרור

   

   

  * * *

   

  האספסוף הנאור: כדי להקשות ולהכביד על מאבקם של השוטרים המותשים

  מול הפגנות של ערבים ויהודים קיצוניים בירושלים,

  ובעוד איום מתקפת הטילים על יישובי עוטף עזה נמשך –

  אנחנו נמשיך להתגודד ולהפגין בשם הדמוקרטיה

  מול ביתו של הנאשם בפלילים בבלפור עד שהוא יישבר ויפרוש!

   

   

  * * *

  אלי מיאסניק

  המהומות ביפו מוצגות כמחאה של תושביה המקוריים של יפו מלפני 48' והיהודים המועטים נקראים "מתנחלים". זו הטעייה.

  יפו היתה עיר יהודית מ-1948. היא היתה מאוכלסת בפליטי שואה, שרכשו נכסים מן האפוטרופוס על נכסי נפקדים. היו מעט ערבים שחיו בצפון רחוב 60 בלבד. 

  איזור המהומות האחרון הוא בגבעת-עלייה. איזור שהיה מאויש ביוצאי שואה שהגיעו אחר 48' ואחר בריחת הערבים לעזה ולביירות. היהודים קנו נכסי נפקדים ולאחר מכן התווספו עליות חדשות. השכונה היתה תוססת מאוד.

  שני בתי ספר: בי"ס חילוני, "דב הוז", שהשתכן במבנה בית ספר קיים, טולוז פינת דונולו הרופא, ולאחר מכן התרחב לבניין נוסף בטולוז פינת אסף הרופא, ובי"ס דתי, "רש"י, שנבנה בסמוך לים ברחוב שתי אחיות. הוחרב בשנים האחרונות.

  שני בתי קולנוע ברחוב טולוז (כלרון סגור ואמפיתיאטרון).

  חנויות ובנקים ברחוב יפת. כולן בבעלות יהודים (למעט חומוסייה).

  שני בתי חולים – דונולו א' ו-ב'.

  אני נולדתי ביפו ב-1948 וגרתי באזור המהומות בגבעת עלייה. בית הכנסת אור ישראל, שכיום הוא ישיבה, היה בית כנסת אשכנזי שכונתי. הכיסא של אבי ז"ל עדיין קיים שם עם שמו עליו. בשבתות היתה מאפייה שבה נאפה חמין. לקראת פסח היתה הגעלת כלים פומבית המנוהלת ע"י בית הכנסת. רב הקהילה היה הרב ישראל גוטמן מצאצאי הבעש"ט.

  גרתי בשכונה עד 1970. הוריי המשיכו לגור מיספר שנים נוספות עד ש"חלמיש" של עת"א החלה להביא לפינוי תושבים יהודיים. להערכתי, היתה כוונה כבר אז להפוך את יפו לאיזור אליטיסטי הסמוך לים. לשם כך הוקמו ליהודים המפונים שיכונים ממזרח לרחוב יפת, הקרוב לבת ים.  כחלק ממהלך זה העבירו תושבים ערביים מעטים שגרו באיזור רחוב 60 (קדם) הקרוב ל"שטח הגדול" (ולא באיזור המהומות שבו לא היו ערבים, כמעט לחלוטין) – לשיכונים ערביים מול בית הקברות הערבי בדרום גבעת עלייה.

  במילים אחרות, יפו גבעת עלייה הפכה ערבייה רק כתוצאה מפנוי כלכלי של היהודים בשנות השבעים. בית ספר רש"י נחרש. בתי הקולנוע נסגרו. חנויות ברחוב יפת נמכרו, ועוד. אזרחים ערביים מלוד, רמלה, ואחרים – הגיעו ורכשו דירות בפרוטות. אם תבדקו את מרשם התושבים בשנים 1950 ואילך, תיווכחו שהגידול באוכלוסייה הערבית ביפו לא היה טבעי. כחלק מהתהליך,  המסגד שברחוב קדרון, שבו היתה משפחה שומרת בלבד עד שנות ה-70, הפך פעיל. חלק מהמסעדות הערביות שהפכו פופולאריות התנחלו על שטחים שהיו איזורים פתוחים.

  לסיכום – תושבים ערביים מקוריים הם כיום פליטים שגרים בעיקר בעזה. הנכסים הנמכרים היו של יהודים. קרי, הישיבה אינה מתנחלת אלא קיימת במקומה מ-1948. • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף