• מצביעי השמאל התל אביבים זועמים ומוציאים קיטור על תושבי הדרום: "בצבע אדום הבא תשתקו" - "קחו את הביבי שלכם, אבל אף מילה"

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - תגיות:
 • מצביעי השמאל התל אביבים זועמים ומוציאים קיטור על תושבי הדרום: "בצבע אדום הבא תשתקו" - "קחו את הביבי שלכם, אבל אף מילה"

  קרדיט צילום: shutterstock

  חלק מתושבי המרכז לא נשארו שקטים והביעו את זעמם ברשתות החברתיות, כשהם מאשימים את תושבי הדרום בהצבעה לליכוד: "קחו את הביבי שלכם, אבל אף מילה"

  "בוקר טוב, תושבי שדרות ואשקלון. ורוד לכם הבוקר? כי הצבעתם 42-43 אחוזי לביבי. רציתם בוקר ורוד? אז באדום הבא, אל תצעקו. פשוט תשתקו", כתבה אחת הגולשות בפייסבוק. "בפעם הבאה שיהיו לכם בלונים, טילים, או צבע אדום, תפסיקו להתבכיין. סבבה? זו הבחירה שלכם. יכולתם להתעקש על שינוי. אבל לא, בחרתם שוב באותו צבע אדום מוכר ונעים, אז תיהנו וסתמו בשנים הקרובות", הוסיפה.

  גולשת נוספת כתבה בזעם בפייסבוק: "מילה אני לא רוצה לשמוע מתושבי שדרות שיבלו גם את השנה בקרובה במקלטים (43.5% לביבי). אני מוכנה לחיות עם ההפסד. מה שאני לא מוכנה יותר הוא לשמוע אנשים צועקים בחדשות שיכירו בהם ובסבלם ואז יגיעו לקלפי ויעשו את ההפך הגמור משינוי. ניצחתם. קחו את הביבי שלכם. קחו את כל מה שחלמתם עליו. לחיי ארבע השנים הבאות וכל הטוב שהן יביאו עימן. אמן. אבל תזכרו, אף מילה".

  לכתבה המלאה:

  https://www.maariv.co.il/news/israel/Article-693724?utm_source=mivzakimnet&utm_medium=xhtml&utm_campaign=mivzakimnet

 • תגובות 

חזרה לראש הדף