• טל גלעד, כותב של לאטמה: בכל פעם מחדש, מדהים אותי כמה השמאלנים חיים בתוך הישבן של עצמם.

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • טל גלעד, כותב של לאטמה: בכל פעם מחדש, מדהים אותי כמה השמאלנים חיים בתוך הישבן של עצמם.

  פוסט אדיר פרי עטו של טל גלעד, אחד מכותבי לאטמה:

  באחת התגובות למאמר שלי על האוונגליסטים, התאנפף איזה פרוגרסיב שאנחנו בכלל לא קולטים כמה הם נוראים: הם נגד הפלות, בעד מכירת נשק באופן חופשי ומתנגדים לתורת האבולוציה.

  בכל פעם מחדש, מדהים אותי כמה השמאלנים חיים בתוך הישבן של עצמם. בואו נתחיל מזה שכל הדברים האלה הם ענין של דעה, חלקם וויכוח פנימי של ארה״ב שאינו מענייננו, אבל בכל מקרה - דעה, השקפה. הליברל הנ״ל כל כך ליברלי, שאינו מוכן לקבל אפילו את עצם קיומן של דעות שונות משלו. הכל גי׳האד: או שאתה חושב כמונו בכל הנושאים, כולל אם ארטיק בננה זה טעים או לא, או שעורפים לך את הראש. הפנאטיות הזו היא ב-DNA של השמאל מאז המהפכה הצרפתית, דרך הקומוניזם ועד האופן בו הם משתוללים בעקבות בחירת טראמפ, מנדים בני משפחה ופוגעים בפרנסתם של בעלי דעה שונה.

  אבל השאלה היא מה מתרחש בדמיונו של הפרוגרסיב, מה הוא רוצה שיקרה. האם הוא באמת מפנטז על כך שממשלת ישראל - נניח אפילו ממשלה בראשות מרצ, דבר בלתי הגיוני כי הם הרי יחליטו משהו ומיד ייצאו לכיכר להפגין נגד עצמם - האם הוא מצפה שהיא תגיד לאוונגליסטים ״לא רוצים את התמיכה שלכם, כי אתם נגד תאוריית האבולוציה״?

  בעצם, הוא שמאלן, אז יש מצב שהתשובה היא ״ברור!״ עם אותו מבט נעלב-צודק שנסוך על פניהם באופן קבוע, כולל בתמונות סלפי שחור-לבן בשביל האמנות. אם כך למה לעצור שם את טחנות הצדק. בואו נבדוק בציציות של עוד כמה מידידינו.

  אוסטרליה נחשבת בדרך כלל ידידה נאמנה של ישראל, אבל אנחנו מתעלמים מנתון קשה, שעלול לגרום לעיכוב הויזה שלהם לרוטשילד: הם לא צמחוניים. צריכת הבשר לנפש באוסטרליה היא מהגבוהות בעולם. ועם כאלה אנשים איומים אנחנו מוכנים להתחבר. בושה וחרפה. אחר כך אנחנו מתפלאים שיש אנטישמיות.

  ומה עם גואטמלה, עוד ידידה שאף היא העבירה את שגרירותה לירושלים? נראים לכם נחמדים? תחשבו שוב. רוב תושבי גואטמלה קתוליים, כלומר מאמינים באלוהים ובבריאה. אני לא מבין איך אנחנו בכלל מקיימים יחסים דיפלומטיים עם אנשים כל כך לא פרוגרסיביים, ועוד מוכנים שיצביעו בעדנו. אגב, - ״הארץ״ באמת חקר ומצא שהמשלחת של גואטמלה הוטסה לארץ על חשבון שלדון אדלסון, וזה מנוגד לחוק המתנות בגואטמלה. אילו היינו מדינה מתוקנת, ביבי היה מתנפל עליהם ומבצע מעצר אזרחי כבר בטקס פתיחת השגרירות, אבל מה אפשר לצפות ממושחתיהו. כנראה שתמונות עם ״ידידינו״ חשובות לו יותר מהחוק.

  וזה עוד לפני שדיברנו על מיקרונזיה שטרם העבירה חוק אנרגיה ירוקה ובכך ממיסה את הדולפינים או משהו, וצ׳כיה, ש – אתם יושבים? - עדיין אינה מכירה באופן רשמי בנישואי להט״בים. אני אומר: להיפטר אחת ולתמיד מכל ה״ידידות״ המבישות האלה ולשלוח להן הודעה תקיפה ״אויש, לכו מכאן מיד!״ כדי שנוכל במצפון נקי לחתור להבנות עם מדינות בעלות ערכי אנוש אוניברסליים מהדרגה הגבוהה ביותר, כמו איראן, סוריה, טורקיה, וכמובן – עם הרש״פ ועזה. כי מה זה כבר לחנך ילדים לרצח או לצבוע חמור בצבעי דגל ישראל ולשרוף אותו חי, לעומת התנגדות לתורת האבולוציה?

  לכתבה המלאה:

  https://www.facebook.com/maimonid/posts/10216197296542086

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף