• הסכמי אוסלו נולדו בחטא

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • א. הסכם אוסלו      

        1. הסכמי אוסלו נולדו בחטא, רבין כינה את האנשים שניהלו מאחורי גבו, את המו"מ עם ארגוני הטרור באוסלו, "מחתרת אוסלו". אבל הוא השלים עם הפעילות הבלתי חוקית וזרם עם המהלך, כאשר הרעיון "הגאוני" המרכזי היה, לייבא מטוניס לישראל, 60,000 רוצחים עם דיפלומות, לתת להם שטחים ונשק והם ילחמו בטרור.  החזון של רבין היה: "ערפאת ילחם בטרור בלי בג"צ ובלי בצלם"

        2. כדאי לזכור כי הסכם אוסלו ב' עבר בכנסת, כאשר יצחק רבין צירף לממשלתו, את סוחר הסמים גונן שגב ואת החשמלאי מאשקלון גולדפרב, חברי כנסת שנבחרו על תקן של המחנה הלאומי, בסיעתו של רפול, ותמורת שוחד, עברו צד. זה היה מעשה קלאסי של קניית שלטון בכספי הציבור.

   ב.  

    א.נ.,

    אני מודה לך על  מכתבך האישי מיום 11.10.93 שמגיב על מכתבי לך.(לנוחות אנשי הלשכה שלך אני מצרף צילום שני המכתבים). אני מוקיר את העובדה שמצאת לנכון לענות, למכתבו של אזרח פשוט. סבי הי"ד, שנרצח בשואה, ודאי היה גאה מאוד, אילו יכול היה להתכתב עם ראש ממשלת ישראל, וגם אני גאה בכך. בכל מכתבי , נוהג אני להגדיר את עצמי "אזרח פשוט", ואכן כזה אנוכי. ואילו אתה מנהיג מדינת היהודים, אבל אנחנו "מכרים" ותיקים. כאשר נתמנת אתה, להיות רמטכ"ל צה"ל, הייתי אני צוער בקורס קציני חי"ר. הפלוגה שלנו נבחרה להיות משמר הכבוד בעת שקבלת את נס הרמטכ"ל. ממך אישית קיבלתי את ההסכמה להיות קצין בצה"ל. כאשר גויסתי כקצין זוטר במלחמת ששת הימים, היית אתה מפקד הצבא. כאשר נאמת את נאומך, הבלתי נשכח, על הר הצופים, הייתי אני, אי שם, בין אלה שהזילו דמעה. מתברר "שצעדנו יחד", כברת דרך. כאשר נבחרת כראש ממשלה, האמנתי שיצחק רבין, אכן נבחר להנהגה ולא יוסי ביילין (ד"ר פודל). האמנתי שמפלגת העבודה נבחרה לשלוט ולא מר"צ, (וגם לא דראושה). אבל התברר לי שטעיתי, ולצערי צדק יוסף שריד, שהכריז "יומרצ רבין". אפילו דראושה לא חלם, שתקים מדינה פלסטינאית ללא כל תמורה ממשית. כאשר אנו מקשיבים לגששים, אשר הם שואלים: כאשר רואים בלילה בכביש, שני אורות, כיצד ניתן לדעת, אם זאת משאית, או שני אופנועים?, כולנו צוחקים לתשובה: "פשוט נוסעים ביניהם" !, אם עברנו, אז ברור שהיו שם שני אופנועים, ואם לא עברנו, זאת הוכחה שהייתה משאית !!! זה מצחיק מאוד, כאשר זה נשמע במערכון, אבל עצוב מאוד, כאשר מדובר בעתיד ילדינו, זה מחריד כאשר ליד ההגה, יושב נהג חסר אחריות, כמו אדון ביילין, אתה מר רבין נותן לו, לנווט את המדינה, אל בין שני האורות בלילה. אני חרד, מר רבין, חושש מאוד לגורל ילדינו. הסכנה המוחשית ביותר לעתידנו, היא הקמת מדינה פלסטינית.

    רק אדם מרחף יכול להאמין, שישות זאת, תעצר ביריחו, או אפילו בקו הירוק. אני חרד לגורל ילדי וגם לגורל נכדך, לא בגלל העדר אמונה בערבים, אלא דווקא כיוון שאני מאמין לערבים. הם אינם מסתירים את "תורת השלבים" שבסופו של דבר יגיעו ליפו ולחיפה. אותו ארגון מרצחים של ערפאת, הוקם בשנת 1964, כאשר כל שטחי יהודה ושמרון ועזה, היו בידיים ערביות, אבל הוא רצח ילדים יהודים בתוך הקו הירוק. אדון ערפאת, הודיע אז למלך חוסיין, במלון אינטרקונטיננטל בירושלים, "שפלסטין אינה יהודה ושמרון", אלא שטח ישראל הקטנה והנשכחת שבתוך הקו הירוק. לצערי הרב, אני מאמין לו. לצערי, אני לא יכול להאמין לפרס ולביילין. אתה מוביל את עתיד ילדינו, אל בין שני האורות בלילה, בתקוה שמדובר בשני אופנועים, למרות שכל הסימנים והאזהרות מעידים, שמדובר במשאית כבדה. מר רבין הנכבד, הדרך שלך, אולי תביא לך פרס נובל מהגויים, אבל תכנס להיסטוריה היהודית לדראון עולם. קראתי את נאומך בוושינגטון ( אותו שלחו לי אנשי לשכתך). אני חושש מאוד, שזה יהיה דומה, לנאום של צ'מברלין, שהכריז ב-1939, על שלום עכשיו. מר רבין, כמי שטעם את טעמו של השכול, וחש טעם זה מדי יום ומדי שעה, אני חרד לעתיד ילדי. אני קורא לך, לעצור את הדהירה מטורפת (כן, המטורפת!! ), להקמת מדינת מרצחים פלסטינית.

   ג. ערפאת ילחם בטרור בלי בג"ץ ובלי "בצלם" יצחק רבין ז"ל לא השיב למכתב שלעייל , אבל את התשובה קיבלנו כולנו, אדון ערפאת מיד שהגיע מטוניס, חתם על נייר מכתבים בשם הרשות הפלסטינית, כאשר הלוגו הינו, מפת "פלסטין" מהים ועד הירדן, וישראל כלל לא מופיעה שם. עפ"י הסכם אוסלו, הבאנו מטוניס 60,000 רוצחים מדופלמים, חימשנו אותם בנשק, ומסרנו לשליטתם שטחי ארץ אבותינו. 1700 יהודים התפוצצו באוטובוסים, בבתי קפה במסעדות וכו', כ-10,000 יהודים נותרו נכים, כולם קורבנות "השלום". כמה חבל שצדקתי !!!! כפי שחזיתי, אכן רבין קבל פרס נובל לשלום, והותיר אותנו עם הדם, עם השכול, עם היתמות, שימשכו עוד שנים רבות. הסכם אוסלו דחה את השלום המיוחל עם ערביי ארץ ישראל,   במאה שנה לפחות.

  ד. מזרח תיכון חדש

  כבר עם כניסת הרשות הפלסטינית לעזה ויריחו ומאז ואילך, נפתחה המערכה לשלילת זכות הקיום שלנו. בעוד שמעון פרס מורה לצה"ל "להחליף את הדיסקט", ומכריז על מזרח תיכון חדש, החיילים הפלסטינים שנכנסו ליריחו הבהירו, שהם באו לשחרר את יפו וחיפה. ומאז ועד היום עוסקים כל בתי הספר, העיתונים והטלוויזיה, אתרי האינטרנט והטוויטרים של הרשות הפלסטינית במסע שנאה ושקר, נגד מדינת ישראל והעם היהודי. ולצדם, כמובן, חמאס והתנועה האסלמית.

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף