• יואב יצחק: כתב החשדות בתיק 2000 מעלה שבכלל נתניהו היה הקורבן לעבירות מצד מוזס - יש כאן עיוות דין חמור של האשמת הקרבן

  {{report.count}}  {{report.countcommenttotal}} 
 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • יואב יצחק: כתב החשדות בתיק 2000 מעלה שבכלל נתניהו היה הקורבן לעבירות מצד מוזס - יש כאן עיוות דין חמור של האשמת הקרבן

  נתניהו היה נתון לעבירות איומים וסחיטה באיומים מצד ארנון מוזס היועמ"ש ופרקליט המדינה נמנעים מהעמדתו לדין בגין עבירות אלה על-אף שמנדלבליט ושי ניצן קובעים כי נתניהו לא נענה להצעת השוחד של מוזס ולא התכוון ליתן לו את מבוקשו (חקיקה שתגביל תפוצת ישראל היום), הם בוחרים בדרך מעוותת: להאשים את הקורבן בעבירה של הפרת אמונים, בשל זאת שלא עצר את השיחות עם מוזס נתניהו ניסה באותן שיחות לגונן על עצמו, על משפחתו וגם על הליכוד מפרסום שקרים

  אף-על-פי-כן, ובכל הכבוד, התוצאה שיצאה מהפורום הנ"ל, לפחות בתיק 2000 - עבירה של מרמה והפרת אמונים נגד נתניהו (ועבירת שוחד נגד מוזס, בגין שוחד שהציע מוזס לנתניהו), מעלה חשש כבד: המטרה סומנה מראש: הפללת נתניהו, בכל מחיר, גם במחיר הימנעות מהעמדת ארנון מוזס לדין בגין עבירה של סחיטה באיומים. מכך יוצא: דווקא הקורבן לעלילה שאויים ונסחט, ונמנע מהגשת תלונה בזמן אמת, הופך לנאשם, בשל זאת שהמשיך לשוחח עם מוזס, מציע השוחד, גם אם לא התכוון להיענות לדרישותיו והצעותיו.

  התחקיר שלהלן בתיק 2000 שבו מתמקד הח"מ כדלהלן, מלמד על עיוות דין חמור ביותר כלפי נתניהו, אשר במקום לשבחו על-כך שעמד בפרץ ולא נכנע לסחיטה באיומים מצד מוזס, הוא מואשם בהפרת אמונים. אם זו אכן רמת הדיון וההחלטות העקומות בתיק זה - העומדות בסתירה לעובדות המוצגות בכתב החשדות עצמו, מותר ואף רצוי לגלות ספקנות וגם חשש משיקולים זרים באשר להחלטות היועמ"ש ואנשיו לגבי תיק המתנות (1000) ותיק נתניהו-בזק (4000). בזאת נדון בקרוב.

  לכתבה המלאה עם כל ההסבר:

  http://www.news1.co.il/Archive/002-D-132804-00.html


 • תגובות 

חזרה לראש הדף