• הציונות הדתית לאן

 • כתב - אסתר שניאורסון גרי    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • מה עובר על הציונות הדתית, זו שהייתה חוד החנית לערכים, לאהבת הארץ, לציונות? חלקם הגדול נתן את קולו לצמד בממשלה הזו ,שטובה רק לערבים ולשמאלנים. הטחו עיניהם מראות את אזלת היד מול האלימות הפרועה של הערבים מתוך תחושה שהמדינה היום שייכת להם, כאשר תומכי טרור ומעודדי מחבלים מתמנים לראשות ועדות בכנסת, את החיזור אחר הטרוריסט ומכחיש השואה אבו עבאס, שמשלם לרוצחי יהודים, והמגעים  הקרובים אתו כדי לתכנן עוד פתרונות נוסח אוסלו וההתנתקות, ולאשר שיבה של תושבי מדינות ערב ליו"ש ,רואים את התנהלות 'שני הגיבורים בנט ושקד', שהשקרים שלהם מתעופפים בקצב שהם נושמים, והרמאויות, והנכלוליות, וגניבת הבחירות ומיני הלחיינים, ויוסי דגנים, והם מרוצים...(במו אוזניי שמעתי כאלה האומרים: "הצבעתי לבנט ואני גאה על כך"...)

  האם חלק מהציונות הדתית קורבן של קבוצה שגררה אותם לאסון זה, כולל ראשיו ?נניח שקודם בנט ושקד הרדימו את מחנה הימין, הסתירו את עצמם כדרכם של סוסים טרויאנים, כאילו הם אוחזים בדעות הימין, אבל כעת כשהם יושבים ברוב חמדה עם השהאידים, עם ה'אבירים' שרכבו על עזרה לעצמאים והכזיבו, הבטיחו נצורות לחוק דיור לציבור נשים בסיכון, והצביעו נגד, העלאת שכר לחיילי הסדיר, הצביעו נגד, ומה על הטיפול במגיפה ? הרי הם פסקו שכול פרופסור יוכל ללמוד מהספר המדובר, ולהד"ם ,ומה על מערכת החינוך והמשטרה, ומימון סרטי תועבה ותעמולה של חמס ואש"ף ? הרי כל שעיניו בראשו לא יכול שלא להבחין  שממשלה זו מקדמת את ישראל לעבר השמדה... אבל ערוץ 7 עדיין תומך, ומקור ראשון? גם הוא !  ועסקני המגזר אצים רצים לתפוס תמונה עם הצמד לא חמד הזה, משבחים אותם בבתי הכנסת,  ונותנים להם לגיטימציה.

  פעם היה עוד אפשר להלין על בג"ץ שהוא מכשיר אנשים הרוצים בהרס המדינה, היום איך אפשר לבוא אליו בטענות ? כאשר בנט וחבריו הטמיעו את האידואולוגיה הפוסט ציונית?

  האמת , שמי שרצה לראות נכוחה את כליות  'תאבי השלטון' היה צריך רק לפקוח עיניים, לא תמיד צריך לבחון לבבות. החוק נגד ישראל היום, שלו היה עובר, היה מביא לסגירת העיתון, ואיילת שקד בשבתה כשרת משפטים הציגה עצמה כ'אבירת המעשים הטובים' אלא שהיא עוד העלתה את האקטיביזם המשפטי, כאשר מינתה שופטים שלא יעשו בעיות למערכת בהשקפתם המשפטית, הותירה מינויים ותפקידים בשליטת השמאל, (כמו אמי פלמור מנכ"לית המשרד) והשאירה את שכרון הכוח בידי הפרקליטות, כמו את ההדלפות במשפט נתניהו.

  אנשי הציונות הדתית, אתם בחרתם בשני המופקרים האלה, שאינם מרימים קול כאשר ראש ממשלה חליפי יאיר לפיד מבכה מרה את נפילתו בקרב של  סעיד חרומי  ויוצא מהמליאה עם עוד 27 ח"כים כדי שלא להשתתף באזכרה לאלוף ולשר רחבעם זאבי שנרצח על ידי רוצחים ערבים... כאשר זאב אלקין חונך אולם ספורט 'לזכרו' של חרומי שיומיים לפני מותו השתתף בכנס הצדעה למחבלים, ועוד לא הזכרנו את המיליארדים שמנסור עבאס יקבל, ומכאן, 'שאין כסף' לחיילים , לנשים מוכות. וכך אמר עבאס: " לא רק כסף. אנו דורשים את מילוי ההבטחות כולן, הכרה בישובים בנגב, תקציבים לפיתוח כלכלי וחברתי ושינוי מהותי בתחום האכיפה בנגב ובצפון, ולאשר שיבה של תושבים וזו רק ההתחלה...

  הממשלה הזו שגנבה את השלטון ,אנשי ימינה שבגדו במצביעיהם, ומסרו את השלטון לקואליציה פוסט-ציונית התלויה באחים המוסלמים, בניצוח  עיתוני אל-ג'דידה , וערוצי אל ג'זירה, הביאה תוך חודשים ספורים את המדינה לליקוי מאורות הרסני. וכך אמרה זוכת פרס דוקו אביב, מייצגת הרוצחים לאה צמל, כאשר נשאלה על עבד אל עזיז צלאחה שאותו ייצגה ושוחרר בעסקת שליט, זה  עם ידיו המגואלות בדמים שהשתתף ברצח החיילים ברמאללה  על ידי ניקור עיניהם, שחיטתם וביתורם לחתיכות.  לבטים ? יש לך, נשאלה?

  "לא בכלל לא. איזה לינץ'. אפשר לחשוב".

  ולכם החבר'ה מהציונות הדתית, יש לבטים?

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף