• סיפור הזוי במצב הזוי בניצוחה של ממשלה הזויה

 • כתב - MotiH    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • סיפור הזוי במצב הזוי בניצוחה של ממשלה הזויה

  נכדתי נדבקה בקורונה בבית הספר, המקום בו נדבקים רוב חולי הקורנה בארץ, הסיפור חוזר על עצמו, נדבקים בבית הספר ומדביקים את כל המשפחה.

  בימים אלה לגלות שנדבקת בקורנה גם זה סיפור לא פשוט. את בדיקות ה PCR שומרים רק למבוגרים מעל גיל 60 (או כדי לחסוך כסף או שלא הזמינו בדיקות PCR בזמן). לכן נשארות בדיקות אנטיגן. בדיקות האנטיגן הם רולטה רוסית. במקרה של נכדתי הבדיקה בבית הראתה פעם חיובי ופעם שלילי ובמגן דוד אדום פעם שלילי ופעם חיובי. אבל החום הגבוה וההרגשה הגרועה לא השאירו מקום לספק.

  בדיקה ביתית זה גם סיפור לא זול. למשפחה ישראלית ממוצעת שיש לה חוץ מכלב גם 3, 4 או 5 ילדים, וכשיש חולה קורונה בבית חייבים לבדוק את כולם שוב ושוב. יש שתי אפשרויות: ללכת למגן דוד אדום לעמוד בתור (לפעמים שעתיים) מקור מצוין להדבקות וזה גם עוזר לשרת החינוך שיכולה להגיד שנדבקים לא רק בבית הספר או להוציא שוב שוב כסף.

  אבל עדיין לא הגענו לסיפור ההזוי

  ביום השני לקבלת התוצאה המאומתת מתקשרת הרופאה המשפחתית. ארוע לא פשוט בימים אלה. כדי להגיע לבקור אצל הרופאה המשפחתית או ״ביקור טלפנוי״ חייבים במקרה הטוב לחכות שבועיים. אבל בגלל הקורנה הרופאה התקשרה מיוזמתה כנראה דיווחו ממשרד הבריאות. יפה! ואז הרופאה עוד לפני שאומרים לה מה מצב הילדה, מודיעה שבעוד 4 ימים הילדה יכולה לצאת מבידוד. ביתי מסבירה לרופאה שהילדה עם חום גבוה והרגשה רעה ועלולה להדביק. אבל הרופאה ממשיכה בשלה, מקריאה מחדש את ההוראה של משרד הבריאות/חינוך בעוד 4 ימים הילדה כבר לא בבידוד! זה החוק! הרגשתי שקיבלו הוראות חמורות ומי שלא מקיים ישא בתוצאות!

  זה מזכיר לי את ״הבכירים ממשרד החינוך שמתראיינים לטלביזיה. ״המצב נהדר רק 10% , 20% , 30% מהילדים חולים או מבודדים״ השאר לומדים. הם כל כך מבולבלים ומנסים לרצות מישהו שהם מתבלבלים באחוזים 30%, 20% 10%.

  לא עשיתי סטטיסטיקה אבל להערכתי המצב הרבה יותר גרוע ורוב הכתות ריקות. ההורים מתחלקים לשנים, הורים שלא שולחים ילדים לבית הספר, הילדים נשארים בבית אבל בריאים, והורים שכן שולחים ילדים לבית הספר, גם אצלם הילדים בבית אבל חולים. לא אתפלא שהמצב הוא שאחוזים 10%, 20% , 30% זה הילדים בבית הספר ולא הילדים בבית.

  הפחד של הבכירים כל כך ברור, החשש שמע ירגיזו את ״שרת״ החינוך ממש בולט כשהם מדברים. כולם זוכרים מה קרה למנכ״ל משרד החינוך כשניסה לקיים את הוראות הממשלה שהשרה לא אהבה.

  העיקר, יש איסור מוחלט ללמד את הילדים בבית בזום. ילדים חולים או בבידוד כנראה אשמים ולא מגיע להם ללמוד!

  מותר היום גם לשר הבריאות וגם לשרת החינוך לפברק מספרים לאיים על בכירים ולכפות שקרים ולעשות ככל העולה על רוחם. מובטח להם שמנדלבליט, והתקשורת יתנו להם רוח גבית

  כל מה שנשאר זה להתגעגע לארודאן ביבי שאז כל בכיר וכל אזרח יכול היה להגיד מה שהוא חושב ולא חשש שמישהו יתנכל לו

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף