• חלם בריבוע זה כאן: מהיכן כמויות הנשק הענקיות במגזר הערבי?

 • כתב - MotiL    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • אני מבקש מחמשת קוראי הנאמנים: אנא הרשו לי לרענן מעט את זכרונכם... ואצטט מתוך דברי ימי הכנסת מלפני 7 שנים: 

  "אמיר אוחנה: “ספק הנשק הגדול ביותר של העולם התחתון במדינת ישראל זה צה”ל, וזה מגיע בסוף גם לפעילות חבלנית”. אוחנה הוסיף ואמר אז עוד כי: "אמנם המדינה מקדישה משאבים רבים כדי להוקיר את משרתי המילואים ולסייע להם, אבל כשהם מגיעים להתאמן, הציוד האישי שלהם ואמצעי הלחימה לא מקבלים את השמירה הראויה. יש לבחון מחדש את הוראות הפתיחה באש כדי למנוע את תחושת ההפקרות".

  "חייל מילואים בשטח צבאי הוא לא שומר בסופר. צריך להתייחס לבדואים הגנבים כגנבי אמל”ח. אני לא חושש לראות גנב שמקבל ירייה, זה יוביל להפחתת כמות הגניבות."

  התשובה לנאום החשוב הזה הגיעה אך לפני מספר ימים... בפריצה לתוך מחנה צאלים. הפורצים הסירו, בשופי ובנחת, את הכיסויים מעל הטנקים, פרצו לתוכם, שדדו ציוד צבאי יקר, בין היתר ציוד לראיית לילה, ויצאו מעדנות, עם שללם, על טרקטורונים,  משטח הבסיס, מציגים לאור תאורת הלילה היוקדת, אצבע משולשת. לעג לשומרים. 

  המשטרה מתלוננת על כמויות הנשק הגדולות במגזר הערבי? 

  מישהו צריך ללמד את הפיקוד שלה מתמטיקה פשוטה: 1+1 =2, נכון? ובכן לכו אל מחנות צה"ל, תקבלו שם הסבר לאותן כמויות נשק המטרידות את המשטרה (ואותנו). ומערכת הביטחון הישראלי המשוכללת, זו שבמהלך 6 או 7 השנים האחרונות, לא מצאה פתרון לבעיה.

  ואגב מעשי הביזה, שיאם היה בימיו של אייזנקוט, הרמטכ"ל הנאצל, שהמציא את פרשת אלאור אזריה. חיילים אומרים היום כי מחשש להליך משפטי פוגעני, אין הם מוכנים לפתוח באש על הפורצים. גם אייזנקוט, במקום לתת הוראה לשומרים, המופקדים על הנשקיות, לפתוח באש על הפורצים, שלח ברוב חלמאותו, את המודאגים מההפקרות... למשטרה... 

  אני מבקש רק להזכיר לחמשת קוראי היקרים, את הלילות הארוכים, את השמירות המייגעות שלנו, שלך ושלי, בבסיסי צה"ל. על מישהו מאתנו היה עולה בכלל על הדעת לא לירות באדם הפורץ לנשקיה (לאחר אזהרה כמובן)?


  המבקשים להזמין את הספר "כבר לא תוהה בדרכים" מתבקשים לפנות אל ההוצאה לאור: אות. מכון לעריכה  ולהוצאה לאור. רח' הברוש 37 מבשרת ציון (נא לציין בסוגריים: מרדכי ליפמן). עדיף באי מייל:  

  otmoti@netvision.net.il

  ישראלי פטריוטי            פורום חדשות ישראלי                                                                • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף