• הליכוד עושה הכל כדי למנוע זיופים - ח"כ קרעי מפרט לציבור מה נעשה וממה צריך להיזהר ולשים עין

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • הליכוד עושה הכל כדי למנוע זיופים - ח"כ קרעי מפרט לציבור מה נעשה וממה צריך להיזהר ולשים עין

  חה"כ ד"ר שלמה קרעי, בא כח סיעת הליכוד בוועדת הבחירות המרכזית על המעטפות הכפולות:*

  חברים יקרים, אתם תדאגו להגיע לקלפי ולשים 'מחל' ועוד 'מחל' ואני אדאג שהקולות שלכם ייספרו כראוי ויתורגמו ל-40 מנדטים בעז"ה. להלן הסבר קצר על תהליך ספירת המעטפות הכפולות.

  הקורונה אילצה אותנו להקים קלפיות מיוחדות לחולים ומבודדים ברחבי הארץ. חשוב שתדעו, מנענו בחוק כל אפשרות לקלפי ניידת, לא לחולים ומבודדים ולא לבתי אבות. כל קלפי שנפתחת בכל דרך שלא תהיה, בגלל אילוצי הקורונה, לא זזה ממקומה עד לסיום ההצבעה, חתימת הפרוטוקול ונעילת הקלפי.

  אני מכבד את כל העוסקים במלאכה, אבל סומך רק על הפיקוח המאסיבי שלנו ולכן:

  כדי להשיג שמירה מירבית על טוהר הבחירות, תתבצע שורה ארוכה של צעדים בפיקוח הדוק שלנו לאורך כל התהליך מההצבעה ועד קבלת תוצאות ספירת הקולות:

  1. בכל קלפי של מעטפות כפולות, יהיו שני מזכירי ועדת קלפי שהם נציגי המדינה ולא נציגי מפלגות + מפקח טוהר בחירות עם מצלמה + שלושה חברים מהסיעות שונות, שאחד מהם יהיה נציג מטעם הליכוד.

  2. ועדת הבחירות האזורית קולטת את הקלפיות בפיקוח חברי הוועדה כולל נציגי הליכוד ומאשרת אותן להעברה לכנסת.

  3. ועדת הבחירות המרכזית קולטת בכנסת את המעטפות הכפולות וחברי הוועדה כולל נציגי הליכוד מוודאים את כמות המעטפות ושלימות המידע בהשוואה לפרוטוקולים.

  4. לאחר מכן, המעטפות הכפולות מועברות לסריקה, הקלדה והצלבה מול נתוני המצביעים בפועל (טפסי 1000) בקלפיות ברחבי הארץ. פעולה זו תפוקח על ידי חברי הוועדה כולל נציגי הליכוד, כולל בקרת תהליך באמצעות צוות הנתונים במטה הקלפיות של הליכוד.

  5. השלב הבא, כל המעטפות הכשרות מועברות להוצאת המעטפה הפנימית. שלב זה יפוקח על ידי משמר הכנסת וחברי ועדת הבחירות המרכזית כולל נציגי הליכוד.

  6. את המעטפות הפנימיות מעבירים לכ-500 שולחנות ספירה. הספירה תתבצע בשתי משמרות, רביעי בלילה וחמישי בבוקר, ותפוקח באופן הדוק על ידי נציגי ועדת הבחירות ונציגי המפלגות כולל נציג מטעם הליכוד בכל שולחן ספירה.

  7. לאורך כל תהליך ספירת המעטפות הכפולות יהיו עשרות מפקחים עם מצלמות, מפקחים מטעם המפלגות וחברי ועדת הבחירות המרכזית שיסתובבו במקום.

  8. בסיום הספירה, יצולמו הפרוטוקולים ויועברו לחברי ועדת הבחירות מטעם המפלגות, עוד לפני בדיקתם והקלדתם על ידי נציגי הוועדה המרכזית.

  צילום הפרוטוקולים בסיום הספירה הוא חידוש שהשגנו הפעם בכל הקלפיות בכל רחבי הארץ כולל במעטפות הכפולות, שיאפשר לנו שקיפות מלאה מבחינת חומר הגלם של תוצאות הספירה.

  אנחנו נערכים באופן מוגבר לפיקוח ובקרה ולכל תרחיש אפשרי במקום.

  לאורך כל התקופה, אני פועל בנחישות ובעירנות, יחד עם חברי הוועדה מטעם הליכוד כדי שכולנו נוכל לסמוך בעזרת השם על תוצאות הבחירות.

  אני רוצה להזכיר לכם שאם יש הצבעות למשל לרשימה המשותפת במעטפות הכפולות (שכולם בטעות קוראים להם קולות החיילים), זה לא אומר שהחיילים הצביעו למשותפת אלא שמדובר בערבוב של מאות אלפי קולות שהגיעו גם מהחיילים, אבל בעיקר מהקלפיות הנגישות, בתי הסוהר, בתי האבות ועכשיו גם מקלפיות הקורונה.

  תוצאות הבחירות לאחר ספירת המעטפות הכפולות צפויות להתקבל ביום חמישי אחרי הצהרים, ערב בדיקת חמץ. אסור לנו להחמיץ את ההזדמנות ההיסטורית שיש לנו הפעם להקים בעז"ה ממשלת ימין יציבה מלא מלא בראשות הליכוד ונתניהו.

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף