• לאלי ציפורי נמאס מגיא פלג: "אתה איש דוחה, עלוב ושופר של מנדלבליט" - ויש לו הסבר מדוייק למה

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • לאלי ציפורי נמאס מגיא פלג: "אתה איש דוחה, עלוב ושופר של מנדלבליט" - ויש לו הסבר מדוייק למה

  גיא פלג – אתה איש דוחה, עלוב ושופר של מנדלבליט – שקיבל מהפרקליטות הדלפות פליליות

  ***************************

  אין גבול לצביעות של משרתי הפרקליטות ומנדלבליט. לא די בכך שכל "כתבי" המשפט לא טרחו לעשות פולו על הסיפור האדיר של אילה חסון, הם גם לכלכלו על הסיפור ועליה בעקיפין. זו לא ממש קנאת סופרים, זה חלק משירותי הדוברות שמעניקים "כתבי" המשפט למדליפים הפליליים שלהם. אביעד גליקמן, למשל, ציטט שוב "גורמים משפטיים בכירים" (מנדלבליט עצמו או מי מאנשיו), שאומרים שיש "ניסיון דה לגיטימציה מטורף" ליועץ המשפטי לממשלה ובכך מאשים בעקיפין קולגה שלו בערוץ בניסיון הזה.

  גיא פלג, עוד שופר נאמן ומסור של מערכת המשפט, צייץ מחדש קטע של "ידיעות אחרונות" שבו נכתב כי "בערוץ 13 צריכים להחליט: או שהחוק שווה משהו, גם בעיני עיתונאים, או שלא" ונרמז שחסון משרתת את נתניהו.

  עד כמה עלוב נפש יכול להיות גיא פלג. זה הוא ששידור האזנות הסתר של יאיר נתניהו וקפץ על המציאה בתאוות פרסום בלתי נשלטת; זה הוא שקיבל מהפרקליטות עשרות אם לא מאות הדלפו פליליות (חלקן מעוותות ומסולפת לגמרי) בתיקי נתניהו ושיתף איתן פעולה, כלומר שיתף פעולה עם מעבר על החוק. הוא האחרון שיכול לחלק ציונים על ציות לחוקים משום שהוא חלק מחונטה אלימה שמצפצפת על החוק רק בגלל שיש לה מטרה אחת ויחידה: לסלק את נתניהו מהשלטון.

  גיא פלג גם לא זהיר במיוחד. באחד המונולוגיים הטיפשיים שלו לפני זמן מה הוא אמר שהיתה לו שיחה עם יואב סגלוביץ', ראש אגף החקירות לשעבר, על "החיים" ועל דרכם לעתיד (כאילו שלסגלוביץ' יש בעיות לעתיד עם פנסיה תקציבית שמנה של כ-50 אלף שקל ברוטו לחודש) ואז אמר לו סגלוביץ' שלא יהיו לו בעיות, כי פרשת הרפז תמשיך לספק לפלג סקופים. אז ככה: סגלוביץ' היה כנראה אחד המקורות של פלג ועל ראש הגנב בוער הכובע: סגלוביץ' ידע בהחלט על מה הוא מדבר כי הוא בעצמו היה מעורב בהדלפות ועדכונים מתוך החקירה לגבי אשכנזי יחד עם המפכ"ל לשעבר דודי כהן. אבל הרי על סגלוביץ' צריך לשמור, כמו על מנדלבליט, כמו על שי ניצן, כמו על ליאת בן-ארי: ואת זה גיא פלג עושה מצויין, תוך שהוא משתף פעולה, בהרבה פעמים, עם מעבר על חוקים של הדלפת חומרים מוסרים.

  ביומיים האחרונים מעלו שורה של "עיתונאים" בתחום המשפט בתפקידם הציבורי: במקום לדווח על פרשת מנדלבליט-אשכנזי, הם היו עסוקים בטיוח הפרשה. גיא פלג ואביעד גליקמן מובילים אותם, אבל יש עוד הרבה אחרים כמו טובה צימוקי (ידיעות אחרונות), גידי וייץ (הארץ) וחן מענית (גלובס).

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2343836319249562&set=a.1743514622615071&type=3&eid=ARAYN9wFvFbSv4Y9O4B7nqohK7NVf1-MLdgugrCkMGRhbrhb1G4WuvP4A_iS45AP6wn323w5nwtq5gpd

 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף