• יואב יצחק חושף: כל הסודות השמורים של ליברמן - ומבטיח: המשך יבוא

 • כתב - ISRAELY    
 • - לכתבות נוספות אצלנו על:
 • שתף
 • יואב יצחק חושף: כל הסודות השמורים של ליברמן - ומבטיח: המשך יבוא

  ליברמן מציג עצמו כמועמדה של מפלגת ישראל ביתנו לראשות הממשלה  ליברמן שינה מנהגו - בשנתיים האחרונות הוא נמנע ביקורת נגד גורמי אכיפת החקירה בישראל  עם או בלי קשר - על-אף המידע הרב והמפליל לכאורה שנחשף בעניינו, בפרשות שונות, הוא לא זומן לחקירה באזהרה וגם לא לעדות פתוחה  ובינתיים התגלה לח"מ דבר אחד הסודות של ליברמן - שנאלץ לבקש טיפול בבעיות מיסוי נפיצות ורגישות  וגם, מידע חדש המצוי בבדיקת News1: על עסקיו ומינויו של עמוס ליברמן

  בשנתיים האחרונות התרענו, שוב ושוב, בדבר אופן התנהלותו של ח"כ אביגדור ליברמן, מאפיוז עם קבלות (ע"ע: דוח וינשטיין בפרשת חברות הקש). ציינו, כי בניגוד למנהגו בעבר - ליברמן נמנה עם המבקרים החריפים והאלימים ביותר נגד גורמי אכיפת החוק - ליברמן נמנע בשנתיים האחרונות מביקורת "ליברמנית" נגד המשטרה, הפרקליטות, היועץ המשפטי לממשלה ונגד גורמי תביעה נוספים (בהם רשות המיסים), גם כשהתגלו כשלים ו/או מעשים בלתי כשרים מצד גופים אלה. סודותיו השמורים של ליברמן עשויים להסביר את סיבת הימנעותו.

  יתרה מכך, אין מדובר רב בהימנעות, אלא במעשים. מאבקו נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נראה, לפחות במבחן התוצאה, ככזה המשרת את הפרקליטות ואת היועמ"ש אביחי מנדלבליט, שפועלים ללא לאות לסלק את נתניהו מראשות הממשלה.

  ליברמן מרבה להתראיין - בערוצי הטלווזיה, רדיו, עיתונים ולאתרי חדשות. בראיונות הוא מתרץ את מאבקו החריג נגד נתניהו בצורך להחליפו נוכח כשלונותיו בתחום הבריאות, הכלכלה והביטחון. דא-עקא, ככל שנוקף הזמן מתחזק הרושם, כי מדובר במאבק מטעמים של אגו, וגם בנקמה של ליברמן - המאשים את נתניהו, בלא שום הצדקה ו/או יסוד ראייתי, בפתיחת החקירה נגד ישראל ביתנו - שכיווצה את ישראל ביתנו מ-15 מנדלטים ל-7-6.

  לכתבה המלאה עם כל הפרטים המוזרים על ליברמן שיואב יצחק חשף ואתם חייבים לדעת:

  https://m.news1.co.il/Archive/003-D-146137-00.html?AfterBan=1 • {{report.countcommenttotal}}  {{report.count}} 
 • תגובות 

חזרה לראש הדף