• מי אנחנו

  • אתר חדשות פטריוטי נוסד בראש ובראשונה בכדי לקדם את הדמוקרטיה בישראל ע"י יציקת תוכן מהותי לסיסמא הריקה מתוכן בתקשורת הישראלית הנקראת "חופש המידע". הדמוקרטיה מאפשרת לכל אדם לבחור.

    בחירותיהם של אנשים בחיים בכל תחום נעשות באמצעות איסוף נתונים אודות התחום שבו צריכים לקבל החלטה, לאחר מכן מתבצעת בחינה שלהם ובסופה בחירה על בסיס הנתונים שבידם. התפקיד המקורי של התקשורת בדמוקרטיה הינה הצגת וחשיפת מלוא הנתונים לאזרח בכדי שיוכל לבחון אותם ולבצע החלטה המתאימה לו. צוות פטריוטי מרגיש שהתקשורת בישראל כבר מזמן לא ממלאת את יעודה ומנפה מהציבור חלק נכבד מהנתונים וכך נוצרת פגיעה בדמוקרטיה. צוות פטריוטי נכנס לחלל הפעור שנוצר ומחזיר את ישראל למסלול דמוקרטי לו היא ראויה. מה שאנו מנסים להביא לקורא זה את כל הנתונים והאישים שלא מקבלים פרסום ובמה בתקשורת המיינסטרים.

    אתר פטריוטי נקרא "פורום" מכיוון שאנו מעודדים דיונים פתוחים על הכתבות ומזמינים את כולם להשתתף בהם ולהביע את דעתם דרך התגובות. דרכנו הקורא הישראלי יכול לקבל מנה יומית של כל חדשה או דעה שבד"כ מוצנעת לעמודים האחוריים או לא מפורסמת בתקשורת הרגילה בכלל. כשהקורא ישלב את התכנים שלנו ביחד עם המידע הרגיל אותו הוא ניזון מהתקשורת, יהיה לצופה בהישג יד כל בסיס הנתונים המלא שאותו הוא יכול לבחון ולהגיע להחלטה ולבחירה. צוות פטריוטי נלחם על מנת להחזיר את ישראל למסלול דמוקרטי תקין.